• |
ide | kryesore

VIDEO që nuk duhet humbur/ Rama bërtet: Nuk jam drogaxhi! Nuk jam trafikant! Nuk kam vjedhur!

Syri i Lapsit

Video më poshtë ishte një nga më pikantet në emisionin “Top Show” të gazetarit Alban Dudushi në Top Channel. Pas vetëdemaskimit të një prej të rinjve që pranoi se ishte anëtar i FRESSH, koordinator i rij, ishte dhe vetë Rama që për të dalë nga situata shpiku një performancë nga ato që përdor sa herë ndodhet në siklet. Ai iu drejtua kamerës duke bërtitur: “Nuk jam drogaxhi! Nuk jam trafikant! Nuk kam vjedhur!”. ©LAPSI.al12 Comments

 1. Spurdhjaku qe ben show me freshistet (komunistet).
  Ky nuk e ka kuptuar se ka mbetur si gjel i shpupurosur qe ca budallenj e mbajne ne pushtet “he mos na pjell akoma florinj”. O budallenj gjeli po ha per vete te shpetoje neser ato pak pupla. Por ne fyt kane per ti ngelur. Do gjendet nje budalla ta fuse ne burg edhe kete gjel, dhe tja marrin te gjitha pronat e pasurite qe i ka vjedhur popullit.

 2. Pandeli Majkos i dhuroi per ditlindje nje shishe vere,dhe beri “shaka”duke thene per dhuraten,
  “nje shishe vere,se ti hashashin nuk e do”!!!
  Drogaxhiu nenkupton me hajde diskutojm,duhet ta mbyllin gojen te gjith,vetem ai te flasi!
  Ky eshte komplet ordiner.O Zot kush i qeveris shqiptaret,nje skizofren!

 3. Taksat jane rrit.Uje e drita po paguajne te gjithe.Parkingu me pagese.Rruga kombit me pagese.
  Nafta me e shtrenjta ne europe.
  Ku po shkojne gjithe ky buxhet???

 4. Hahahhaaahahah
  Eshte bere per te ardh keq.
  Nje skizofren e psikopat kaq i peshtire.
  Nje hajdut ordinere qe nuk ngopet me leke.

 5. keta tipa i pelqejne evropianeve. tipa teatri qe bejne show edhe me jetet e te tjereve. normal qe tani do rrine ne rehati te thone te shkoje ku te shkoje se ne nuk mbajme pergjegjesi

 6. shok me gjiknurin dakon tao tao dhe thua nuk je trafikant. po edhe ajo te mbete o kokerr kari qe te bredhesh me kile droge ne xhep

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu