• |
ide | kryesore

(VIDEO) Skeçi i studentëve: Ekonomiku që nuk duam

Syri i Lapsit

Studentët e Fakultetit të Ekonomisë kanë bërë një video-mesazh për situatën brenda në universitete për të cilën protestojnë.

Në këtë inskenim, një vajzë futet në auditor dhe kur tenton të ulet bie pasi karrigia është e thyer. Studentët qeshin dhe njëzëri thërrasin: “Ekonomiku që nuk duam”.

©Lapsi.al 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu