• |
ide | kryesore

Aksidentohet 20-vjeçarja në Tiranë, në gjendje të rëndë shëndetësore

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Mësohet se një makinë ka përplasur një 20-vjeçare në zonën e Vaqarrit.

E reja është dërguar në gjendje të rëndë në spital.

Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të aksidentit.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu