• |
ide | kryesore

Kate Hudson: E lumtur me fëmijët nga tre martesat

Paparazzi, Slider


Kate Hudson njihet për rolet në komeditë më të famshme amerikane, por jo vetëm. Edhe jeta e saj private, si e pjesës më të madhe të personazheve publikë është vënë në qendër të mediave. Siç edhe mund ta dini, ajo ka një vajzë 5 mujashe dhe dy djem, përkatësisht 7 dhe 15 vjeç.Në një intervistë të dhënë së fundmi, ajo ka folur për raportin me ish-partnerët dhe prindërimin. “Do jua rekomandoja, situata ime është e mrekullueshme”,-u shpreh ajo duke ju referuar raportit me tre baballarët e fëmijëve të saj. Aktorja thekson se ka ditë të mira dhe të këqija, por mund të përballosh çdo gjë nëse dëshiron.Kutojmë se pak muaj më parë, Kate solli në jetë të voglën Rani Rose me partnerin aktual, Danny.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *