• |
ide | kryesore

FOTO/ Modelja rrëfen çfarë ndodhi natën që kaloi me Neymar

Stil

Pasi i dha fund lidhjes më tepër se 6-vjeçare me bukuroshen Bruna Marquezine, sulmuesi brazilian i PSG-së, Neymar po argëtohet në krahët e vajzave të ndryshme. Ai është duke rikuperuar dëmtimin e tij në Brazil, ndërsa është fotografuar me vajza të ndryshme, duke krijuar konfuzion edhe te mediat rozë.


Së fundi është folur për një marrëdhënie mes tij dhe modeles zvicerane, me origjinë braziliane, Liza Brito, por ka qenë vetë kjo e fundit që ka hedhur më shumë dritë mbi situatën. “Kemi kaluar një natë fantastike me Neymar në Paris. Jemi argëtuar shumë”, – tha Brito, që gjithsesi shtoi se nuk bëhet fjalë për një marrëdhënie të konsoliduar mes tyre.


Image result for liza brito
Image result for liza brito


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *