• |
ide | kryesore

Rita Ora dhuron paratë e modelingut për bamirësi

Paparazzi, Slider

Për Rita Orën nuk ka pushim, një vit i mbushur me koncerte, këngë të reja, por edhe bashkëpunime me firma të njohura ku ajo do të jetë imazh.

Bashkëpunimi më i fundit është ai me firmën ‘Escada’ në New York. Përmes një fotoje në Instagram, ajo ka prezantuar dizanjin më të ri të çantave, ku bie në sy ngjyra e kuqe. Ngjyrë e cila përfaqëson pasionin dhe forcën.

Prandaj dhe Rita Ora ka vendosur që një pjesë të të ardhurave nga shitja e këtyre çantave të shkojnë për bamirësi. “Shoqata “Women for women UK” ndihmon gratë që i kanë mbijetuar luftës”, thuhet në shkrimin e Ritës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu