• |
ide | kryesore

Kim K tregon biznesin e ri

Paparazzi, Slider

Kim Kardashian është një nga emrat më të njohur të botës së biznesit. Së fundmi ajo ka bashkëpunuar me firmën e syzeve ‘Carolina Lemke’ dhe ka lancuar një linjë të re syzesh që kushtojnë 90 dollarë.Miliarderja e famshme ishte ajo që i dizenjoi këto syze, por jo vetëm. Ajo gjithashtu u bë partnere me firmën e njohur, duke shtuar një tjetër biznes në emrin e saj.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu