• |
ide | kryesore

I çaktivizohet profili në instagram, blogerja shpërthen në lot (Video)

Paparazzi, Slider

Një video e influencer-es amerikane Jessy Taylor po bën xhiron e rrjetit. Asaj i është çaktivizuar profili i Instagramit dhe reagimi i dëshpëruar i saj në video është shëprndarë në të gjithë botën. Ajo tregon se tashmë është një “asgjë” pa ndjekësit e saj.

“Unë jam një  asgjë pa ndjekësit e mi, një asgjë”- përsërit 21-vjeçarja disa herë në video teksa shpjegon se si llogaria e saj me 100 mijë ndjekës është çaktivizuar.

Dhe jo vetëm kaq, Jessy mes lotësh tregon se një punë normale 9-5 nuk bën për të sepse ajo nuk ka asnjë kualifikim përvëç një eksperience në McDonalds.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu