• |
ide | kryesore

VIDEO SKANDALI/ Dalin pamjet e lojtarëve të Meksikës në orgji me 30 prostituta

Lapsi Leaks

8 pjesëtarë të ekipit të Meksikës, ishin pjesë e një skandali, teksa morën pjesë në një festë private me prezencën e 30 prostitutave.

E gjitha ndodhi pas fitores 1-0 të ekipit meksikan, në miqësoren ndaj Skocisë.


Nata e gjatë dhe e nxehtë është konfirmuar edhe në pamjet e dala në media ku shihen lojtarët dhe eskortat nudo në pishinë.

Lojtaret e Meksikes me eskortat on Vidnews.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu