• |
ide | kryesore

Pak muaj pas lidhjes, ndahet çifti i aktorëve

Paparazzi, Slider

Pas 4 muajsh lidhje, romancës mes Kate Beckinsale dhe Pete Davidson mund t’i ketë ardhur fundi.

Sikurse raportojnë mediat e huaja, burime nga familja e çiftit të njohur  thonë se ata vazhdojnë të mbeten ende shokë, por  historia e tyre e dashurisë ka përfunduar tashmë. Lajmi duket i papritur në një kohë që vetëm 1 muaj më parë Beckinsale foli për marrëdhënien e saj me Davidson në një intervistë për “Los Angles Times”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu