• |
ide | kryesore

Madonna: Nuk kam qenë armike e Lady Gaga-s

Paparazzi, Slider

Madonna është rrëfyer për marrëdhënien e saj me Lady Gagan pas shumë vitesh grindje mes tyre.

Këngëtarja u shpreh se ajo dhe Gaga nuk kanë qenë kurrë armike.


Dy këngëtaret raportohet se u përplasën me njëra-tjetrën pasi Gaga publikoi hitin e saj “Born This Way” në vitin 2011 që u krahasua me këngën e Madonnës të vitit 1989 “Express Yourself”. Për vite ato janë pyetur në lidhje me ngjarjen nga mediat dhe çfarë mendonin për njëra-tjetrën. Ikona e popit vazhdimisht ka hedhur poshtë thashethemet për armiqësi mes tyre dhe kritikoi tendecën e njerëzve për të vendosur dy gra, veçanërisht të famshmet kundër njëra-tjetrës. “Njerëzit u gëzuan shumë për mendimin se Lady Gaga dhe unë ishim armike, por nuk kemi qenë kurrë,”-tha ajo për British Vogue.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu