• |
ide | kryesore

Protesta e opozitës zhvendoset drejt parlamentit (VIDEO LIVE)

Lajme, Të fundit

Pas përfundimit të fjalës së kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha, protesta e opozitës është zhvendosur nga kryeministria drekt selisë së parlamentit. Ka qenë vetë Basha ai që ka ftuar protestuesit që nisin marshimin me dritat e celularëve të ndezur. Vlen të theksohet se përpara kryeministrisë nuk pati asnjë incident përveç disa tymueseve dhe disa kapsollave zhurmuese. Nuk pati bojë, as molotov dhe as xhama të thyer. ©LAPSI.al


4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu