• |
ide | kryesore

Ariana Grande anulon koncertet, përkeqësohet nga gjendja shëndetsore

Paparazzi, Slider

Ariana Grande është detyruar të anulojë shfaqen e saj në Florida së fundmi për shkak të problemeve shëndetësore.

Ajo e dha lajmin në ‘Instagram’, ku u shpreh: “U zgjova shumë keq, kam vrapuar për një takim me doktorin dhe më është thënë që duhet të shtyj koncertet e sotme dhe të nesërme. Më vjen shumë keq që po e bëj këtë gjë, por nuk kam zgjidhje tjetër. Do jua shpërblej, ju premtoj dhe ju lutem më falni”.Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja e njohur anulln koncertet, por siç duket gjendja nuk është e mirë. Fansat kanë vërshuar t’i urojnë shërim të shpejtë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu