• |
ide | kryesore

Albana Osmani krahason veten me Oprah Winfrey (Foto)

Paparazzi, Slider

Shpeshherë moderatorja Albana Osmani publikon në rrjetet sociale foto nga e kaluara e saj. Sot ajo ka publikuar një foto të ID-së së Top Channel që e ka marrë 17 vjet më parë. Në foton e saj Albana është me flokë të shkurtra, bjonde shumë ndryshe nga ajo që është sot.


“Ndjehem si sot dhe pse kaluan 17 vite ! Çfarë beri Oprah Winfrey në jetë … Realizoi çdo ëndërr të saj me klas dhe dinjitet ! Kaq e bekuar dhe kaq e lumtur faleminderit publikut më të mirë në botë”.- ka shkruajtur themeluesja e nismës “Ti je një luledielli”.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu