• |
ide | kryesore

Pas vdekjes së Edith Gonzales, protagonisti i ‘Salome’ nervozon fansat

Paparazzi, Slider

Tashmë u bënë disa ditë nga vdekja e Edith Gonzalez dhe fansat e saj vazhdojnë të jenë të trishtuar.


Ata kanë kritikuar bashkëprotagonistin që luajti krah saj në “Salome”. Ecker duket se është rikthyer në rrjetet sociale, por jo për të shprehur dhembjen, ai postoi foton e mëngjesit të tij dhe shkruajti: “Duke u sjellë mirë këtë mëngjes”, duke iu referuar asaj çfarë po hante. Kjo sjellje e tij duke shpërfillur publikisht vdekjen e koleges, i nervozoi fansat. Shumë nga ata u revoltuan në komente, duke vënë në dukje mungesën e ndjeshmërisë së Ecker.


“Çift i bukur te “Salome”, por tani s’të intereson fare”, i shkruan dikush.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu