• |
ide | kryesore

Gigi Hadid publikon foton pa makeup

Paparazzi, Slider

Gigi Hadid nuk ka komplekse për fytyrën e saj.

Supermodelja pozoi para disa ditësh krah vëllait Anwar Hadid dhe zbuluan se të dy kanë lëkurë të skuqur, diçka që u ndodh zakonisht bjondëve. Është hera e parë që Gigi fotografohet me dëshirë pa makeup dhe fotoja publikohet. E ndjekur nga paparacët, nuk është e vështirë të gjesh foto të supermodeles pa grim.

Ajo ka patur gjithashtu luhatje në peshë pasi në fillimet e saj në sfilata Gigi Hadid ishte shumë më e mbushur, diçka që u pasua nga një rënie drastike në peshë dhe deri sot, kur është një vajzë me pamje të shëndetshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu