• |
ide | kryesore

Gigi Hadid poston foto të vajzës Khai (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Bukuroshja ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, por po e shijon shumë mëmësinë.


 Modelja, së fundi i është kthyer punës në profesion, teksa ka realizuar disa fotosesione të reja, ku vjen në top-formë.  Në postimin e fundit, Gigi shfaqi vajzën e saj, Khai, të shtrirë në krevat, teksa shkruan “Vajza ime e madhe”.Khai është fëmija i parë i Gigi Hadid dhe Zayn Malik, të cilët rrallëherë shfaqen bashkë në publik.


Image

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu