• |
ide | kryesore

Cardi B dhe Jennifer vijnë këtë shtator në film

Paparazzi, Slider

Regjisorja Lorene Scafaria ka bërë bashkë për të interpretuar striptistet profesioniste një skuadër yjesh si Jennifer Lopez, Cardi B, Lili Reinhart, Lizzo, Constance Wu, Julia Stiles, Keke Palmer, Madeline Brewer e Trace Lysette.

Filmi, që pritet të dalë në shtator, bazohet në një artikull të shkruar nga Jessica Pressler, të publikuar në “New York Magazine”, në vitin 2016, ku gazetarja tregon historinë e një grupi striptistesh që mashtruan klientët e Wall Street, duke bërë shumë para.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu