• |
ide | kryesore

Fansat kundër këtij detaji në bashkëpunimin e Mozzik me Unikkatil (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Për Mozzikun ishte ëndërr e kthyer në realitet.

Ditën e djeshme ai dhe Unikkatil kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë nën titullin “Shqiptar”. Teksti është shkruar nga të dy reperët dhe është pritur mjaft mirë nga publiku ku ende pa u mbushur 24 orë ka mbi 600 mijë klikime në Youtube. Mozziku e ka shprehur gjithmonë admirimin për ikonën e muzikës hip hop në Shqipëri, Unikkatil dhe për këtë projekt u shpreh se i është realizuar një ëndërr. Sigurisht që fansat e pëlqyen shumë, por ka edhe nga ata kritikët që e shprehin mendimin e tyre në komente. Shumë fansa kanë dalë kundër faktit që refreni dhe kënga nis në gjuhën gjermane, ndërkohë që titulli është “Shqiptar”.

shqiptar3.png

 

sghqhiptar2.png

 

shqiptar1.png

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu