• |
ide | kryesore

Kylie Jenner, më e paguara e instagramit

Paparazzi, Slider

Tashmë që Instagrami ka futur risinë ku nuk do mundet më të shfaqet numri i pëlqimeve në foto, influencuesit kudo në botë po shfaqin shqetësimet e tyre pasi mund të humbin pafund para. Sponsporizimet e markave ishin kthyer në një mënyrë jetese për ta.

Ndërkohë i vetmi person që nuk e vret mendjen për ndryshimin (dhe me të drejtë) është Kylie Jenner. Sipas listës vjetore të “Hopper HQ” ku tregohen yjet e Instagramit që po bëjnë më shumë para, zbulohet edhe shifra e pagesës së Kylie Jenner. Për VETËM NJË postim, Kylie paguhet 1.2 milionë dollarë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu