• |
ide | kryesore

Festa surprizë e Jlo për Alex (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Pak ditë pasi festoi 50-vjetorin e saj, JLo pati një tjetër festë dhe këtë herë ishte radha e partnerit të saj.

Alex Rodriguez festoi dje ditëlindjen e tij të 44-t dhe kjo ditë speciale e gjeti pranë partneres së tij. JLo ndërpreu koncertin në Miami, Florida, për t’i kënduar Alex-it këngën e ditëlindjes së bashku me mijëra persona të pranishëm. Ai mbeti i befasuar ndërsa vazhdimisht puthte JLo-në dhe fëmijët e tij. Në skenë mbërriti dhe një tortë gjigante me emrin e tij dhe një shkop bejsbolli.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu