• |
ide | kryesore

Keanu Reeves,transformim në ‘Bill&Ted3’

Paparazzi, Slider

Keanu Reeves nuk njihet në “Bill & Ted 3”.


Aktori është fotografuar gjatë xhirimeve të filmit të ri që e sheh protagonist së bashku me Alex Winter.
Kapitulli i tretë vjen 28 vjet pas të parit dhe dy protagonistët përgatiten të jenë më miq se kurrë në një aventurë që këtë herë i gjen të martuar dhe më fëmijë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu