• |
ide | kryesore

Beyonce,tashmë vepër arti

Paparazzi, Slider

Një portret i këngëtares është seleksionuar për të qenë pjesë e koleksionit të përhershëm të “National Portrait Gallery” i “Smithsonian” në Washington. Pra, do të qëndrojë përgjithnjë e varur në muret e muzeut.

“Smithsonian” është kompleksi më i madh i muzeve në botë dhe përfshin edhe “National Portrait Gallery”, ku ekspozohen imazhet e personazheve më të famshëm amerikanë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu