• |
ide | kryesore

Rama mburret me foto/ Shihni si do të jetë (nga brenda) stadiumi i ri

F1, Sport

Kryeministri Edi Rama ka publikuar foto nga brenda stadiumit të ri “Qemal Stafa”, i cili është drejt fundit. Përbri fotove, kreu i qeverisë shkruan se nuk do të ketë në rajon stadium të dytë si ai i “Qemal Stafës”, duke shtuar se ai do të jetë mes stadiumeve më të bukura në Evropë.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

9 Comments

 1. E more legen km s te vje turp stadiumi esht bira e fundit e kavallit, te pelqen ty se ndoshta je ber ndonje zhgarrvin dhe tani mburresh, o legen i legenit populli don pune, shkollim, rend, rregull, barazi, drejtesi, zhvillim, keto asnjera nuk esht o rrac muti kishe qen ti dhe komplet ekipi i droges qe drejton ti. Harram dhe ata pak vota qe vodhe dhe tani mendon se ja hedh popullit me akrobacinat e tua te dala komplet boje harram harram rrac hajduti, mashtruesi,

 2. Nuk e mohon njeri qe eshte stadium i bukur, por si t, ja bejme qe eshte pa piste atletike….!?

 3. Shikoni me vemendje cfar skandali ne tribunen kryesore ku ka qene dhe tribuna dikur. ku keni pare qe ne zonen me te mire te pamjes te jete e zene me nje mur gjigand sepse nuk e don per tifozet por per bisneset per dyqane ……… kjo eshte nje skandal qe nuk e shikon ne asnje stadium ne bote prandaj per kete e ke besoj si reklame .

  hapeni ate mur dhe vendosni karrike per tifozet se mjaft ka hapsira bisnesi bashke me kullen .

  kerkojini pamjet ju si gazetare dhe tregoni transparence per pamjen e tribunes gjysmake .

 4. E bere nga ty dihet perfundimi. Do ta thash barin kur ta shkelesh. Ndeshjen e pare beje me lojtaret e tu. Dhe per spektatore sorrat e rilindjes.

 5. Kjo quhet vjedhje me stil alla-ripjerdhje!

  Stadiumi me kaq sa duket ne imazhe, eshte i cunguar! Megjithese, per nje fshat-hale ku jetojme sot, boll eshte. Te shkojne delet dhe dhite e te defrehen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu