• |
ide | kryesore

Kim K: E fiksuar pas famës dhe parave

Paparazzi, Slider

Në një intervistë me bashkëshortin e saj Kanye West, për “Vogue Arabia”, Kim folur haptazi për këtë çështje:


“Paraja ishte gjithnjë qëllimi, por isha e fiksuar pas famës, dmth, e fiksuar aq sa më vjen turp. E pranoj që fama mund të bëhet varësi. Por tani, fokusi im ka ndryshuar. Edhe në kohët e mia më të errëta, nuk pendohem që e gjithë bota më ka parë. Njerëzit kanë ndarë me mua përgjatë viteve sa shumë i ka ndihmuar të ndihen më pak vetëm kur përballeshin me fatkeqësitë e tyre. E dashuroj të kem një zë dhe e vlerësoj platformën që më është dhënë, edhe pse ndonjëherë do të doja më shumë privatësi.”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu