• |
ide | kryesore

Orlando Bloom flet për fotot nudo, ‘I kanë përpunuar’

Paparazzi, Slider

Gjatë verës së 2016-s, u publikuan foto nudo të Orlando-s teksa pushonte me tashmë të fejuarën e tij Katy Perry.

Por ai jo. Këtë javë, Orlando u prononcua për Howard Stern dhe foli veçanërisht për fotot e famshme.


Mesa duket, aktori ndjeu nevojën të qartësonte se penisi i tij nuk është aq i madh sa duket në foto. Sipas tij, bëhet fjalë për njëfarë iluzioni. “Nuk është aq i madh. Gjërat zmadhohen nga kamerat me lente teleskopike. Ishte një iluzion optik,” i tha ai Howard. “Më telefonoi publicisti dhe më tha ‘Më e keqja s’ka ardhur akoma. Së pari, fotot janë publikuar të censoruara me një katror të zi. Nëse ka katror të zi aq të madh në radhë të parë.’ Pastaj më bëri të kuptoj që në një moment, dikush do t’i publikonte fotot pa katrorin e zi sepse dikush tjetër do t’i paguante mjaftueshëm.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu