• |
ide | kryesore

Massimo Boldi flet për të fejuarën e tij 34 vite më të re

Paparazzi, Slider

Boldi, i cili vitin e kaluar u kthye në kinema me Christiano De Sicen  pas shumë vitesh mungesë, rrëfen se është dashuruar me Irene Federica Fornaciari.


Irene është 40 vjeç dhe ka një diferencë me aktorin prej 34 vitesh.


Por jo vetëm kaq Irene ka një marrëdhënie të mira dhe me vajzat e aktorit dhe këtë gjë e dëshmojnë foto e shumta që qarkullojnë në internet. Aktori ka pasur një martesë të gjatë me graun e tij Marisa e cila vdiq nga një sëmudnje e rëndë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu