• |
ide | kryesore

Dokumentari i Beyonce paraqet pamjet e rralla të familjes (FOTO)

Paparazzi, Slider

Për filmin e animuar “Mbreti Luan”, Beyoncé – që ishte e përzgjedhura për zërin e Nala-s – publikoi në korrik albumin “The Lion King: The Gift”, i përbërë nga këngë me ritme pop, RnB dhe elemente afrobeat (përzierje e muzikës afrikane me xhaz, soul dhe funk). Në një dokumentar të transmetuar në ABC, Beyoncé shpalosi gjithë procesin krijues për albumin. Në dokumentarin “Making The Gift” nuk munguan momentet familjare të familjes Carter.

Beyoncé dhe Jay-Z luajnë me fëmijët:


Beyoncé me binjakët Sir dhe Rumi:

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu