• |
ide | kryesore

FOTO/ Plas debati: A kishte reçipeta Ivanka Trump në Asamblenë e OKB-së?

Lapsi Leaks

Ivanka Trump, vajza e presidentit amerikan Donald Trump u shfaq e veshur me një këmishë dhe fund të bardhë në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Ajo që u ra në sy të gjithëve ishte se ndoshta mungonte diçka në veshjen e saj: REÇIPETAT!

Komentet kanë qenë të shumta dhe deri tani nuk ka pasur asnjë reagim nga Shtepia e Bardhë. 37-vjeçarja ishte e pranishme në OKB për të dëgjuar të atin, Donald Trump gjatë fjalimit të tij, një prezencë që tërhoqi magnet vëmendjen e të pranishmëve dhe sigurisht paparacëve.

Résultat de recherche d'images pour "ivanka trump brales un" Résultat de recherche d'images pour "ivanka trump brales un" Résultat de recherche d'images pour "ivanka trump brales un" Résultat de recherche d'images pour "ivanka trump brales un" Résultat de recherche d'images pour "ivanka trump brales un" Résultat de recherche d'images pour "ivanka trump brales un"

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu