• |
ide | kryesore

Bebe Rexha tregon raportin me babain

Paparazzi, Slider

Pak kohë më parë Bebe Rexha foli për një marrëdhënie të ndërlikuar me babain i saj.

Pas publikimit të këngës Last Hurrah, i ati e kritikoi ashpër duke i thënë se e turpëronte me sjellje të tilla.Por duket se gjithçka mes tyre është rregulluar.Bebe publikoi një video në Instagram ndërsa bëhet gati për koncert dhe babai i saj Flamuri i jep një përqafim të ngrohtë.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu