• |
ide | kryesore

Kate Middleton ndryshon lookun e saj (Foto)

Paparazzi, Slider

Ajo di si të përcjellë klas në çdo look të sajin dhe kjo gjë është evidente tashmë.
Sigurisht që për look-un e Kate është një staf që kujdeset, megjithatë duket se ajo ka zgjedhur të duhurit. Kate rrallë ndryshon look, megjithatë së fundmi na ka habitur të gjithëve. Për këtë vjeshtë ajo ka zgjedhur të bëhet bjonde duke na dhënë një ide shumë të mirë për flokët. Dukesha është fotografuar në një nga daljet e saj të fundit dhe vëmendjen e kanë marrë flokët në një nga nuancat e bjondes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu