• |
ide | kryesore

FOTO+18/ Nga murgeshë, në aktore filmash për të rritur

Lapsi Leaks

Një misionare Mormone e cila ndjehej e “shtypur seksualisht” është larguar nga kisha dhe është bërë një yll pornoje.

Addie Andrews, 30 vjeç, është një yll në rritje në radhët e botës së filmave për të rritur, pavarësisht edukimit të saj nga frika e Zotit.

Ajo u emërua së fundmi “Pet i muajit” të revistës Penthouse dhe ka mbi 70 mijë ndjekës në Instagram.

Related image Image result for Addie Andrews Image result for Addie Andrews Image result for Addie Andrews

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu