• |
ide | kryesore

Meta flet për VIDEON korruptive që implikon kreun e KED-së

Lajme, Të fundit

Në emisionin “Open” në TCH, Presidenti i Republikës Ilir Meta ka folur edhe për videon e paralajmëruar që implikon kreun e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani.

“Video korruptive? Nuk jam këtu për të komentuar zotin Tedi Blushi. Nuk do të mbetet fëmijë në planet nuk do të mbetet pa kuptuar se çfarë vjedhje ka qenë. Dvorani do të bëhet shembull.


I vetmi shembull që të tregojë se askush nuk mund të tallet me reformën në drejtësi. Dëmi është i madh. Përvetësimi është i madh. Këta ambasdadrët dhe ai janë përgjegjës” – tha Meta. ©LAPSI.al

4 Comments

  1. I ishte tmerruar gruaja Bochardit prandaj ngriti gishtin dhe nuk u mundua te qetesoje gruan? Karakurva meshkuj njesoj si Rama. Perdorin grate e femijet per te justifikuar veten.
    Rrespekte President.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu