• |
ide | kryesore

Mc Kresha martohet sot, nis festa private

Paparazzi, Slider

Kresha dhe Erzina do mbajnë një ceremoni tejet private me një rreth të ngushtë të të ftuarve në një prej restoranteve të Prishtinës.

Mbrëmjen e djeshme Erzina ka mbajtur Kanagjegjin ku ka mbledhur familjarët dhe shoqet.
 Burime për “Prive.al” kanë zbuluar se çifti ka vendosur ta bëjë një dasmë shumë private dhe të ftuarve të paktë iu është kërkuar paraprakisht që të rezervohen tërësisht në publikimin e detajeve apo fotografive.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu