• |
ide | kryesore

Brad Pitt flet për romancën, të gjithë sytë te Jennifer

Paparazzi, Slider

Brad Pitt mbajti një fjalim të shkurtër në Golden globes pas marrjes së çmimit “Aktori më i mirë në rol joprotagonist” për filmin “Once Upon a Time in Hollywood”. Gjatë fjalimit, Brad bëri shaka për romancat dhe lidhjet e pretenduara nga tabloidët, ku sigurisht gjithë sytë shkuan te Jennifer Aniston për të parë reagimin e saj.

“Do të doja të sillja nënën time, por nuk munda, sepse për këdo grua me të cilën më shohin pranë, thonë që e kam të dashur. Dhe do të ishte pak e çuditshme,” tha ai.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu