• |
ide | kryesore

Emily Ratajkowski: Nuk duhet të kisha ngritur në piedestal seksualitetin tim

Paparazzi, Slider

Emily Ratajkowski mori famë pasi kërceu nudo në videoklipin e Robin Thicke, “Blurred Lines” dhe që nga ai moment, u kthye në simbol seksi prej fotove të pafundme gjysmë zhveshur që postonte në Instagram. Sot, kur hedh sytë pas, modelja mendon se s’duhet ta kishte ngritur në piedestal seksualitetin e saj.

Të shtunën, Emily postoi një foto të sajën kur ishte 14-vjeçare dhe e shoqëroi me një mesazh për adoleshentët e brezit të ri.


“Sidoqoftë, mendoj se jam fuqizuar goxha përmes trupit dhe seksualitetit falë platformave si Instagrami dhe modelingut,” vijoi Emily. “Për fat të mirë, kam zbuluar pjesë të miat që janë më të rëndësishme se të qenit seksi, por nëse një 14-vjeçare po e lexon këtë mesazh, mos u shqetësoni fare për mënyrën si dukeni.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu