• |
ide | kryesore

Celine Dion humb njeriun më të afërt të saj (Foto)

Paparazzi, Slider
Këngëtarja e njohur Celine Dion ka humbur njeriun më të shtrenjtë , mamanë e saj.

Therese Dion vdiq në moshën 92 vjeçare. Lajmin e dha vetë këngëtarja duke publikuar një foto bardhë e zi në Twitter  ku shihen prindërit e saj së bashku me 14 fëmijët.

Image

‘Mami të dua shumë shumë shfaqjen e sotme do ta dedikoj ty dhe do të këndoj më gjithë zemër për ty’ ka shkruar krahas fotos këngëtarja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu