• |
ide | kryesore

Beyonce vishet nga Valdrin Sahiti në ‘Pre-Grammy Awards 2020’ (FOTO)

Paparazzi, Slider

Beyonce sapo ka lumturuar të gjithë shqiptarët me një postim të vetëm.

Fustani i kuq që i vjen pas trupit dhe në fund krijon hapje nga bishti i gjatë është realizuar nga stilisti shqiptar Valdrin Sahiti. Fotot me fustanin e veshur nga Sahiti kanë marrë më shumë se 1 milionë klikime deri tani ndërkohë që vetë ai është shprehur tejet i emocionuar për këtë arritje. Përveç emocionit ai ka falenderuar edhe Zerina Akers – e cila është dizajnerja dhe përgjegjësja e imazhit për Beyonce. Mesa duket Zerina ka qenë edhe ura lidhëse e stilistit shqiptar për të veshur divën e muzikës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu