• |
ide | kryesore

Reagimi i parë i Alketës mbi komenteve në rrjet (Foto)

Paparazzi, Slider

Ka qenë padyshim një javë intensive për moderatoren Alketa Vejsiu kjo që po lëmë pas prej pjesëmarrjes së saj në Sanremo si një nga prezantueset e këtij viti. Mirëpo njësoj intensiv ka qenë edhe aktiviteti në rrjete sociale me të gjitha reagimet që janë bërë nga ndjekësit lidhur me performancën që ajo pati në eventin e rëndësishëm italian.


Meme-t kanë gjeneruar shpejtë, në mediat shqiptare dhe italiane në lidhje me prezantimin shumë entuziast që Alketa Vejsiu bëri në Sanremo.Disa prej tyre moderatorja i ka parë, ka qeshur dhe i ka ndarë sërish në Instastories si për t’i treguar të gjithëve se i ka marrë me sportivitet edhe komentet pikante.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu