• |
ide | kryesore

“Pornhub”: Falas për ata që janë në karantinë nga Covid-19

Lapsi Leaks

Pornhub shpreson që italianët të kenë diçka më ndryshe në mendje. Me mbylljen e Italisë për të ngadalësuar përhapjen e koronavirusit, Pornhub po ofron shërbimin e tij “Premium”, falas për ata në Itali gjatë muajit Mars.

Pa karta krediti, thjesht klikoni dhe shikoni. Ndërkohë, një pjesë e të ardhurave nga Modelhub, shpërndarësja e videove të Pornhub, do të dhurohen në spitalet lokale, thotë Next Web.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu