• |
ide | kryesore

Mesazhi i Can Yaman për fansat e tij

Paparazzi, Slider

Duke thënë se filloi të mësonte spanjisht në ditët e karantinës, Can Yaman gjithashtu dërgoi mesazhe për fansat Spanjoll: “Tani unë mund të kuptoj më mirë atë që mw shkruani”.


Can Yaman, i cili është në karantinë në shtëpinë e tij në Stamboll për shkak të epidemisë së koronavirusit, po kalon mw shumë kohw dhe po i pwrkushtohet fansave tw tij duke shpërndarë herë pas here nw mediat sociale. Aktori gjithashtu zbuloi se ai nuk po qëndron papunë gjatë ditëve të tij në shtëpi. Ai njoftoi se po punon për të mësuar gjuhën spanjolle duke postuar një mesazh në llogarinë e tij në Twitter.


“Unë ende po studioj spanjisht dhe tashmë kam filluar të flas pak. Tani mund të kuptoj më mirë se çfarë po mw shkruani. Shpresoj të mësoj më shumë derisa të mbarojë karantina ?   Përshëndetje për të gjithë”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu