• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rama nuk përmbahet sërish dhe shan LIVE: “F*ck!”

Syri i Lapsit

Kryeministri Edi Rama nuk e ka përmbajtur sërish veten në një dalje publike. Gjatë intervistës në emisionin “Opinion” ndodhi një incident ku kreu i qeverisë tregoi edhe një herë listën e pasur të sharjeve.

Lidhja LIVE nga zyra e tij pati shkëputje dhe në një moment, Rama që po përpiqej të rivendoste lidhjen i shkau edhe një fjalë “e pistë” në anglisht. “Fuck!”,– tha Rama gjë që u dëgjua edhe në transmetim. ©LAPSI.al


4 Comments

  1. Nuk e ndan foton e I. Qemalit nga pas! Mendon se eshte edhe ky si ai!( Ka nje gje qe nuk shkon se I.Qemali ishte deputet ne parlamentin turk, kurse ky vetem ne qofte ne parlamentin serb dhe ne, nuk e dijme) Ne fakt ka te drejte! Ismail Qemali qelloi te zgjidhej ai qe te shpallte indpendencen, meqene se ishte figure politike ne turqi dhe Shqiperia, si province e saj.. (Ky shkoi me larg; vodhi zgjedhjet per tu zgjedhur) Ne fund te fundit Ismail Qemali nuk beri tjeter ne nendor te 1912, vetem ate qe i thane fuqite e medha: Qe te shpallte pavaresinee duke lene jashte Shqiperise Kosoven dhe çamerine qe deshen krajlat e sebise dhe greket, dhe ne baze te kesaj marreveshje u caktuan kufijte e 1913 ne konferencen e ambasadoreve ne Londer! Shqiperia u zvogelua aq sa e kemi sot! Asgje per tu kenuar…ne mos…!

  2. PO SI NUK PO TA MERR ZOTI JETEN O NJERI QE E SHKATERROVE KETE KOMB.

    BEN AHMETAJ FYTYRE E POSHTER E KURVARI ME I MADH NGA MISNISTRAT

    TI VETE NJE PERVERS E PEDOFIL DHE HAJDUTE I POSHTER

    GJIKNURI NJE HAJDUT SKUTASH QE NUK I HYRI GJEMB NE KEMB

    PO EDHE SA DO TE DUROJM PER JU QE ZOTI JU MARRTE ME GJITH FAMILJE SE I BONI NDERE KETIJ KOMBI.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu