• |
ide | kryesore

Luana Vjollca në kopertinën e revistës turke

Paparazzi, Slider

Luana Vjollca zë faqen e parë të revistës prestigjoze turke.


Tashmë duket se Luana ka hedhur “grepin” në tregun turk.Moderatorja ka publikuar në Instagram një foto ku pozon për revistën prestigjoze turke “Moda Turkey”.


“Kaq e emocionuar për të ndarë kopertinën dhe intervistën ekskluzive me revistën ture “Moda Turkey”, shkruan Luana krah fotove.


3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.