• |
ide | kryesore

Albumi i çiftit Rina-Sin Boy, i dyti më i shituri në Greqi për 24h

-Instant, Paparazzi, Slider

Çifti Rina-Sin Boy kanë publikuar albumin e tyre të parë me plot 20 këngë, në të cilat reperët flasin shqip po ashtu dhe në gjihën greke. Të dy ata kanë sjellë për publikun një zhaner ndryshe nga çfrë fansat e tyre janë mësuar të dëgjojnë nga ata. Nga fotografitë e Rinës të publikuara në Instastory” duket se albumi i tyre ka arritur të jetë i dyti më i shituri në Greqi duke vulosur një sukses.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu