• |
ide | kryesore

Morena Taraku i jep fund lidhjes

-Instant, Paparazzi, Slider

Në muajin maj, këngëtarja Morena Taraku konfirmoi publikisht se është në një lidhje të re dashurie dhe ndihet shumë e lumtur. Konfirmimi i lidhjes erdhi fill pasi disa faqe në Instagram publikuan biseda ku pretendonin se kishin folur me këngëtaren. Kjo e fundit jo vetëm që tregoi se janë të sajuara, por pranoi se tashmë po shijon një romancë.Ajo nuk e bëri publik identitetin e mashkullit që i ka vjedhur zemrën, mirëpo tregonte bisedat e gjata që bënte në telefon.Gjithça ishte e bukur dhe Morena ishte e lumtur, por lidhja përfundoi shpejt.Këtë e ka bërë të ditur këngëtarja në postimin e fundit në Instagram, ku ka treguar se meriton më shumë.
“Të jesh single s’do të thotë që je i/e dobët, do të thotë se je i fortë mjaftueshëm për të pritur atë që meriton.”- janë fjalët në foton që la të kuptohet situatën aktuale.Para disakohësh Morena Taraku ka qenë e lidhur me miliarderin iranian, Sasha Sobhan, me të cilin i dha fund pak muaj pasi u zbulua nga mediat.Ai është djali i Ahmed Sobhani, ish ambasador i shtetit iranian në Venezuelë që është shquar për lidhjet e afërta përfshirë edhe ato biznesore me liderin e dikurshëm, Hugo Chavez.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu