• |
ide | kryesore

Leo Dicaprio, drejt martesës me Camila Morrone

-Instant, Paparazzi, Slider

Leonardo DiCaprio vështirë se përqendrohet shumë në fushën romantike dhe kjo është pak, por e sigurt. Aktori 45-vjeçar shihet shpesh nën shoqërinë e modeleve apo të tjera vajzave të ndryshme dhe deri tani, nuk ka ndërmend për ndonjë martesë të mundshme.

Megjithatë, gjatë karantinimit, DiCaprio është lidhur shumë me të dashurën Camila Morrone. Duket se gjërat janë bërë serioze mes dyshes, ndërsa së fundmi janë fotografuar në plazh, teksa DiCaprio shëtiste qenin e tij. Camila festoi para disa ditësh 23-vjetorin në një festë private në jaht, ku nuk mund të mungonin miqtë e ngushtë të çiftit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu