• |
ide | kryesore

Fejohet ish-modelja Katie Price

-Instant, Paparazzi, Slider

Katie Price ka zbuluar se është fejuar me të dashurin e saj, Carl Woods, gjatë pushimeve të tyre në Turqi.


Në një video të shpërndarë në Instagramin e saj të shtunën, ish-modelja  shihet duke festuar me miqtë përpara se partneri 31 vjeçar t’i propozonte.Katie kishte nxitur spekulime se ajo u fejua të martën, pasi mbante një diamant të madh në gishtin e unazës, megjithëse përfaqësuesit e saj mohuan që të ishte ky rasti.”Oh Zoti im, Carl Woods sapo më propozoi mua dhe thashë PO, si dhe Paul i propozoi Lorit dhe ajo tha po”, shkroi ajo.Mikja e Katie, Lori Callow shtoi: “Ai sapo më propozoi mua”.Katie u fejua për herë të tetë dhe kjo do jetë martesa e katërt për të.Ajo më parë ka qenë e martuar me Peter Andre, Alex Reid dhe Kieran Hayler.Po ashtu është nënë e pesë fëmijëve: Harvey Price, Princess Tiaamii Crystal Esther Andre, Junior Savva Andreas Andre, Jett Riviera Hayler, Bunny Hayler Trending. 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *