• |
ide | kryesore

Ana de Armas i ndalohet nga producentët të marrë në premierën e filmit Ben Affleck

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Ana de Armas është pjesë e filmit të ardhshëm për James Bondin, “No Time To Die”, i cili do të shfaqet në kinema më 20 nëntor të këtij viti.

Dhe për të qenë i gjithë fokusi te protagonisti kryesor, Daniel Craig, producentët e filmit kanë kërkuar që Ana të shfaqet në premierë pa të dashurin e saj, aktorin Ben Affleck.“Do të ishte një katastrofë po të ishte i gjithë fokusi te afeksioni publik i Benit dhe Anas që do ta linte nën hije evenimentin”, ka thënë një burim për The Sun. Ana dhe Ben nisën lidhjen pas xhirimit të trillerit erotik, “Deep Water”, në vitin e kaluar, ndërsa në mars të këtij viti e bënë publike.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu