• |
ide | kryesore

Dua Lipa del hapur kundër Trump

-Instant, Paparazzi, Slider

Artistja e njohur shqiptare, Dua Lipa, ka reaguar per ate që ndodhi në Bejrut të Libanit.

Ajo publikoi në rrjetet sociale disa imazhe nga shpërthimi, ku shkruante se kishte ngelur zemërthyer nga kjo ngjarje, ndërsa u bënte thirrje të gjithëve për ndihmë. E njëjta gjithashtu duket të jetë e revoltuar me Presidentin në krye të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald. Kjo pasi ajo shpërndau në InstaStory një postim, ku citoheshin disa nga deklaratat më qesharake dhe jo-serioze të presidentit gjatë këtyre viteve.


2 Comments

  1. Po ksaj ci duhet apo merr vesh edhe nga politika ik shko ndrro dashnor se je dhe pak u bere gjyshe e sti hedh me qyrrat kush trushkulur pale ci duket vetja ksaj kurvickes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu