• |
ide | kryesore

Madonna tregon sesi nisi karrierën në muzikë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Madonna ka ndarë me fansat sesi nisi i gjithë rrugëtimi i saj në industrinë e muzikës dhe arriti të bëhej e njohur.

Madonna e ka nisur karrierën në moshë shumë të re, në kohët kur mundesitë ishin shumë më të kufizuara, qoftë në aspektin social apo ekonomik.Ajo ka kujtuar së fundmi përmes një fotografie rininë e saj – kohën kur ende as nuk kishte filluar të merrej me muzikë. Madonna ka treguar se nuk iu deshën rrjetet sociale apo ndonjë ndihmë tjetër nga interneti për t’u bërë e famshme.“Pa YouTube, Pa Vine, Pa The Voice, Pa American Idol, Pa Disney. Vetëm 35 dollarë dhe një ëndërr”, ka shkruar  në mbishkrimin e fotografisë.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu